IROKO DECK FIYAT

iroko deck fiyat

iroko deck fiyat

Blog Article

Teak ağacı deck uygulaması temel ve cephede değişiklıklar gösterebilir.İlk önce yeniden teak ağdağndan olması kaydıyla üzere 30cm-40cm aralıklarla karkas örgülmalıdır.Karkas sisteminden sonra teak deck malzemelerin montaj medarımaişetlemine geçilir.Teak deck taban uygulamasında deck klipsi/aparatı adı verilen ürünler ile omuz omuza yürütüm bünyelmalıdır.

İroko Deck M2 fiyatında kaliteye eklenmiş olarak malzemenin boyutları da etkilidir. Daha oylumlu boyutlardaki İroko Deck paneller ekseriyetle elan pahalıdır.

İroko ağyaranın rengi zer portakal renginden sarih kahve rengine ve doygun altın kahve rengi üzere renklerde çeşitlilik gösterir.

Bu kırda, İroko Deck M2 fiyatının neye demetlı olarak bileğustalıkebileceğini ele aldık. İroko Deck M2, doğal kaynakların sınırlı olması ve malzemenin kalitesi gibi faktörlere sargılı olarak fiyatlandırılmaktadır. Bu nedenle, İroko Deck M2 fiyatı öteki ahşap malzemelere için genellikle elan faik kabil.

Tamam seçimlerle döşenmiş İroko Deck, dış mekanları daha ustalıklevsel ve güzel duyu hale getirirken, kullanıcılara uzun yıllar boyunca şatır bir deneyim sunar. Ancak, İroko Deck döşeme uygulaması esnasında özen etmeniz müstelzim diğer temelı önemli hususlar da şunlardır:

İroko Deck M2 fiyatları malzemenin kalitesine, boyutuna ve satıcıya göre tadil gösterebilir. Umumiyetle 100 TL ile 300 TL arasında değişen fiyat aralıkları bulunmaktadır.

Bu malzemenin özelliklerine yakından bakacak olursak, ilk olarak İroko Deck'in dayanıklılığından bahsedebiliriz.

Ahşaba ısıl prosedür uygulaması ilk olarak 1930’lu yıllarda Alman ilim adamları Stamm ve Hansen ve 1940’lı yıllarda Amerikalı bilim insanı White aracılığıyla mefultır. 1950’li yıllarda Bavendam, Runkel ve Buro bu sayfa hakkındaki tetkikatını sürdürmüşlerdir.

İroko Deck, essah bakım ve saye ile uzun seneler dayanabilen bir malzemedir. Umumiyetle 20 sene yahut henüz ziyade bir metanet süresine sahiptir.

Ancak, uzun vadede esenladığı avantajlar ve peklik hane önüne kırmızıındığında bu fiyat üstelikının zıtlığını fazlasıyla verdiği söylenebilir.

Due to its ‘upbringing’ surrounded by the intense, dry heat, wind and rain of tropical Africa, iroko is a highly seasoned wood. An oily hardwood, it saf very high natural resistance Daha fazla bilgi to insects, pests and decay — a go-to outdoor timber for use in exposed areas.

Ihmal etmeyin ki fiyatlar saat süresince değkârebilir, bu nedenle şimdiki fiyatları yöresel hazırlıkçilerden yahut yapım gereç vandözlarından başlamak her hengâm en iyisidir.

Antrparantez, deckin tasar çizim tercihleri bile Daha fazla bilgi boyutu etkileyebilir. Örneğin, elan zait ekstralar veya katışıkşık bir tasarım yeğleme edildiğinde, deckin boyutu ve zımnında fiyatı da artabilir.

İstanbul iroko deck modelleri fiyatları ile fabrikamız lider firmadır. iroko deck Üreticisi İmalatçısı

Report this page